Podios

Kata

Kata Benjamín Masc

1 MORENO MEZARINA, RICHARD DANIEL SHR Gold
2 SAENZ ESPINOSA, MATTHEW TSH Silver
3 NICOLAU MIQUEL, ALBERT LEK Bronze

Kata Benjamín Fem

1 GRISALES SANCHEZ, KHLOE HKC Gold
2 GONÇALVEZ CAMACHO, MARIA CARMEN SKI Silver

Kata Alevín Masc

1 MOUSA MAS, FATHY SKI Gold
2 ALMAZAN VIDAL, MARC KCE Silver
3 AVALOS, ERIK SKI Bronze

Kata Alevín Fem

1 LAKRAD BOUKHADA, SARA SKI Gold
2 HURTADO PONS, LUCIA MOT Silver
3 CAMACHO SERVERA, ARIADNA LEK Bronze

Kata Infantil Masc

1 CAPO RAMIS, MARC SKI Gold
2 ROJAS SALAS, RAUL SKI Silver
3 PERELLO, MARC SKI Bronze

Kata Infantil Fem

1 COMPANY CÁNOVAS, ISABEL TEC Gold
2 GAYA FUSTER, CARLA SKI Silver
3 CIFRE BAL, JUANAINA SKI Bronze

Kata Juvenil Masc

1 MARTORELL FEMENIA, TONI SKI Gold
2 CLADERA MAÑAS, MARC SKI Silver

Kata Juvenil Fem

1 SYMMES LLAMAZARES, KARLA SKI Gold
2 BENNASER OTAMENDI, LAIA MOT Silver
3 TOMAS PÉREZ, LORETO TEC Bronze

Kata Cadete Masc

1 RAMIRO SÁNCHEZ, RICARDO TEC Gold
2 RUÍZ HERNÁNDEZ, DAVID SLL Silver
3 EL HADDOUTY, ZAID KCE Bronze

Kata Cadete Fem

1 TORRES FIOL, MARTA SKI Gold
2 SERRA ALBERTI, JULIA SKI Silver
3 CLADERA, NADIA SKI Bronze

Kata Sénior Masc

1 ESPADAS HERRERA, XAVIER KCE Gold
2 QUES GARCÍA, MIQUEL SKI Silver
3 BRAVO FERRER, PAU SKI Bronze

Kata Vet1 Masc 35-40

1 PIZA ADROVER, JUAN KDP Gold
2 SANDRON, DAVID JEAN LEON HKK Silver

Kata Vet4 Masc 51-55

1 MARTINEZ BONAQUE, JOSE KCE Gold
2 LUCAS CASTILLO, JAVIER HKK Silver
3 CEREZALES GÓNZÁLEZ, JOSE MANUEL HKK Bronze

Kata Vet4 Fem 51-55

1 ÁVILA RODRÍGUEZ, LAURA HKK Gold
2 COLL COLL, ANA MARÍA TEC Silver
3 SABURIT JAIMEZ, ELISA HKK Bronze

Kumite

Kumite Alevín Masc <34kg

1 RADI EL AMRANY, QUSAY HKK Gold
2 AMOROSI PEREZ, MASSIMO TEC Silver
3 RAMIREZ GARCÍA, ALVARO TEC Bronze
3 LOPEZ IKUTA, OSCAR TEC Bronze
5 LOZANO NAVARRO, IZAN HKK Diploma
5 ESTEVA VILCHES, ADRIAN TEC Diploma

Kumite Alevín Fem <32kg

1 CALERO LLABRES, DANIELA MOT Gold
2 LOUKILI ENNAGHT, HAFSA HKK Silver
3 AGUINAGA ECHEVERRÍA, EMILIA VALENTINA HKK Bronze
3 BASTIDAS RIVERA, DIANA NAOMI HKK Bronze

Kumite Infantil Masc <30kg

1 VEGA VIDAL, ALAN KCC Gold
2 MARTINEZ MACIAS, JAVIER LUIS TEC Silver
3 GARCÍA MANJÓN, RUBEN KCC Bronze
3 SERRA CAPO, MARC KCC Bronze
5 GRANDE, ALEX TEC Diploma
5 SANCHEZ HERNANDEZ, ADAN KCC Diploma

Kumite Infantil Masc >30kg

1 CAMPOS MARTIN, JESUS MOT Gold
2 JELLONLI, ZAYD LEK Silver
3 SÁNCHEZ KLAPPROTH, ENAY TEC Bronze
3 CUEVAS LUQUE, IKER TEC Bronze
5 MONCADAS QUESADA, MATEO TEC Diploma
5 GONZALVEZ MENTO, ENZO TEC Diploma

Kumite Infantil Fem Open

1 LIRIO MOYA, ZAIRA TEC Gold
2 LIRIO MOYA, NOA TEC Silver
3 SÁNCHEZ KLAPPROTH, YADIRA TEC Bronze
3 CIFRE BAL, JUANAINA SKI Bronze

Kumite Juvenil Masc <36kg

1 CIFRE BAL, ANGEL SKI Gold
2 CLADERA MAÑAS, MARC SKI Silver
3 RADI EL AMRANY, MUHAMMAD HKK Bronze
3 SERVERA SUAU, MARC SKI Bronze
5 ZAMBRANO RANGEL, ALEX JOSEPH TEC Diploma

Kumite Juvenil Masc <42kg

1 MIR FLORES, DANTE TEC Gold
2 VAS, DARIO TUDOR TEC Silver
3 CREMADES CARRILLO, SERGIO KCC Bronze
3 RAMIREZ GARCÍA, CARLOS TEC Bronze
5 CLEMENTE NAVAS, BIEL TEC Diploma
5 UROZ LÓPEZ, ASIER HKK Diploma

Kumite Juvenil Masc >42kg

1 TORRES FIOL, SERGI SKI Gold
2 BATISTA BATISTA, DIEGO HKK Silver
3 VÁZQUEZ MARTIN, HUGO TEC Bronze
3 MARTORELL FEMENIA, TONI SKI Bronze

Kumite Juvenil Fem <42kg

1 GRAGERA GAVILAN, MIAH TEC Gold
2 GARRIDO SANCHEZ, NAIARA TEC Silver
3 MOTA CENDRERO, ARIADNA MOT Bronze
3 PÉREZ DÍEZ, SARAY KCC Bronze

Kumite Juvenil Fem >42kg

1 SYMMES LLAMAZARES, KARLA SKI Gold
2 DIAZ CERDÀ, TANIT HKK Silver
3 BELHAJ JANNUS, RANDA HKK Bronze
3 NÚÑEZ BERCHESI, MARTINA SKI Bronze

Kumite Cadete Masc <57kg

1 VILA ORTEGA, MARC KCE Gold
2 CID SERROUKH, EBEL KCE Silver
3 COBACHO MUÑOZ, SERGI KCE Bronze
3 EL HADDOUTY, ZAID KCE Bronze
5 ANDÚJAR AGUDO, IVAN KCC Diploma

Kumite Cadete Masc >57kg

1 POL CLADERA, MIGUEL TEC Gold
2 LEMKADMI JOUHRI, RAYAN SKI Silver
3 GALVIS SAN JUAN, JEAN PAUL TEC Bronze
3 LAGO PIÑEIRO, IVAN MOT Bronze

Kumite Cadete Fem Open

1 TORRES FIOL, MARTA SKI Gold
2 SERRA ALBERTI, JULIA SKI Silver
3 MONTEROS AMER, CARLA HKK Bronze
3 GARCÍA CAVANA, PATRICIA MOT Bronze
5 TUKE, ELENA TEC Diploma

Kumite Júnior Masc Open

1 GIRONA GALMES, ETHAN MOT Gold
2 ROQUE CALDERÓN, IZAN LEK Silver
3 RODRÍGUEZ EXPÓSITO, MIQUEL SKI Bronze
3 PONS ALONSO, ALEJANDRO KDP Bronze

Kumite Júnior Fem Open

1 TORRES SANCHEZ, ALEJANDRA MOT Gold
2 AMATUCCI SARACCO, KIARA TEC Silver
3 SÁNCHEZ VILLALONGA, AINHOA KCE Bronze

Kumite Senior Masc Open

1 MUÑOZ COLL, LUIS TEC Gold
2 BORRÁS ALBERTÍ, PAU MOT Silver
3 DE LA PAVA CARDONA, ESTEBAN HKC Bronze
3 ORTEGA GÓMEZ, LEONARDO KCE Bronze

Kumite Senior Fem Open

1 GRAU CASTILLEJOS, NOELIA TEC Gold
2 DAVALILLO RIVAS, KEYSIL PAOLA TEC Silver
3 GUITONE, HIND LEK Bronze


KarateScoring • 2007 - 2024