Podios

Kata

Kata Benjamín Masc

1 MOUSA MAS, FATHY SKI Gold
2 MINGORANCE KOPLIN, DIEGO TSC Silver
3 ROSSELLO, PERE SKI Bronze

Kata Benjamín Fem

1 BELTRAN RODRIGUEZ, IRIA SKI Gold
2 HERNÁNDEZ LARA, MELANIA LEK Silver
3 GONÇALVEZ CAMACHO, MARIA CARMEN TSC Bronze

Kata Alevín Masc

1 MORAGUES JULIA, TONI TSC Gold
2 JELLONLI, ZAYD LEK Silver
3 CAMPOS MARTIN, JESUS MOT Bronze

Kata Alevín Fem

1 PAYERAS MONJE, NATASHA TSC Gold
2 FERRER FERRER, MIREIA TSC Silver
3 CERDÁ MORENO, JULIA SKI Bronze

Kata Infantil Masc

1 CLADERA MAÑAS, MARC SKI Gold
2 MARTORELL FEMENIA, TONI SKI Silver
3 CALDERÓN, FABIAN SKI Bronze

Kata Infantil Fem

1 GAYA FUSTER, CARLA SKI Gold
2 COMPANY CÁNOVAS, ISABEL KCE Silver
3 BENNASAR OTAMENDI, LAIA MOT Bronze

Kata Juvenil Masc

1 TORRES FIOL, SERGI SKI Gold
2 EL HADDOUTY, ZAID KCE Silver
3 RUÍZ HERNÁNDEZ, DAVID SLL Bronze

Kata Juvenil Fem

1 GIL DIEGUEZ, AROA TSC Gold
2 TOMAS PÉREZ, LORETO TEC Silver
3 FERNANDEZ ORELL, TERESA KCE Bronze

Kata Cadete Masc

1 RAMIRO SÁNCHEZ, RICARDO TEC Gold
2 BOBELA, MATIAS ANGEL TSC Silver
3 RODRÍGUEZ HURTADO, GABRIEL TSC Bronze

Kata Cadete Fem

1 TORRES FIOL, MARTA SKI Gold
2 MUNTANER PICO, MARIONA SKI Silver
3 RUBIO ADAMES, MANUELA SKI Bronze

Kata Senior Masc

1 QUES GARCÍA, MIQUEL SKI Gold
2 MIRALLES MONTIEL, PAU SKI Silver
3 DE LA OSSA SÁNCHEZ, CONSTANTINO JUNIOR TEC Bronze

Kata Senior Fem

1 LÓPEZ GÓMEZ, LUCIA TEC Gold
2 TORKINGTON REVUELTA, THAIS SKI Silver
3 SALARICH ALBERTI, BLANCA TEC Bronze

Kata Veteranos Masc >45

1 PIZA ADROVER, JUAN KDP Gold
2 GILI PASCUAL, JOAN LEK Silver

Kata Veteranos Fem >45

1 FIOL PASTOR, MARIA ANTONIA SKI Gold
2 CAVANA REDEL, ELENA MOT Silver
3 OTAMENDI FERNANDEZ, YOLANDA MOT Bronze

Kumite

Kumite Alevín Masc Open

1 RADI EL AMRANY, QUSAY HKK Gold
2 JELLONLI, ZAYD LEK Silver
3 CUEVAS LUQUE, IKER TEC Bronze
3 AAZAROU, ADAM LEK Bronze
5 GONZALVEZ MENTO, ENZO TEC Diploma
5 CARBELO HERNAIZ, MARC TEC Diploma
7 ESCUDERO RINCON, VICTOR TEC Diploma
7 SÁNCHEZ KLAPPROTH, ENAY TEC Diploma

Kumite Alevín Fem Open

1 LIRIO MOYA, NOA TEC Gold
2 LIRIO MOYA, ZAIRA TEC Silver
3 SÁNCHEZ KLAPPROTH, YADIRA TEC Bronze

Kumite Infantil Masc Open

1 MIR FLORES, DANTE TEC Gold
2 RADI EL AMRANY, MUHAMMAD HKK Silver
3 MARTORELL FEMENIA, TONI SKI Bronze
3 CIFRE BAL, ANGEL SKI Bronze
5 LAKHCHICH ENNAKHLI, HOUSSEIN HKK Diploma
5 ZAMBRANO RANGEL, ALEX JOSEPH TEC Diploma
7 CUEVAS GARCÍA, ASIER TEC Diploma
7 BONNIN MARTÍNEZ, HECTOR HKK Diploma

Kumite Infantil Fem Open

1 DIAZ CERDÀ, TANIT HKK Gold
2 PONCE GARRIDO, MIRIAM HKK Silver
3 MOTA CENDRERO, ARIADNA MOT Bronze
3 SOLER PARDO, AINA HKK Bronze
5 FERNÁNDEZ PIOTRWSKA, SELENE VICTORIA HKK Diploma
5 GARRIDO SANCHEZ, NAIARA TEC Diploma

Kumite Juvenil Masc Open

1 LAGO PIÑEIRO, IVAN MOT Gold
2 TORRES FIOL, SERGI SKI Silver
3 EL HADDOUTY, ZAID KCE Bronze
3 PEÑA LÓPEZ, MARC LEK Bronze
5 LEZKADMI JOUHRI, MARWAN TSC Diploma
5 CILVETI SARASOLA, ARITZ MOT Diploma
5 RAMIREZ GARCÍA, CARLOS TEC Diploma
5 ZOUGAGHI, WASSIM KDP Diploma

Kumite Juvenil Fem Open

1 GARCÍA CAVANA, PATRICIA MOT Gold
2 TUKE, ELENA TEC Silver
3 POLIZZI, MARTINA TEC Bronze

Kumite Cadete Masc Open

1 GIRONA GALMES, ETHAN MOT Gold
2 PALMAS MEDINA, SAMUEL TEC Silver
3 VILA ORTEGA, MARC KCE Bronze
3 BEZZIZI, NASREDDINE LEK Bronze
5 GUINARD FERNANDEZ, ALVARO MOT Diploma
5 LEMKADMI JOUHRI, RAYAN TSC Diploma
7 CID SERROUKH, EBEL KCE Diploma
7 RODRÍGUEZ HURTADO, GABRIEL TSC Diploma

Kumite Cadete Fem Open

1 TORRES FIOL, MARTA SKI Gold
2 TORRES SANCHEZ, ALEJANDRA MOT Silver
3 SÁNCHEZ VILLALONGA, AINHOA KCE Bronze
3 SANCHEZ SARRIA, LOLA HKC Bronze
5 AMATUCCI SARACCO, KIARA TEC Diploma

Kumite Junior Masc Open

1 GRANADOS AYALA, JUAN MIGUEL TEC Gold
2 IKKENE, HASSAN LEK Silver
3 DE LA OSSA SÁNCHEZ, CONSTANTINO JUNIOR TEC Bronze

Kumite Junior Fem Open

1 ROQUE CALDERÓN, NEREA LEK Gold
2 SALARICH ALBERTI, BLANCA TEC Silver
3 GUITONE, HIND LEK Bronze

Kumite Senior Fem Open

1 HUERGA MORILLA, LYDIA MARÍA LEK Gold
2 DAVALILLO RIVAS, KEYSIL PAOLA TEC Silver
3 MUÑOZ COLL, CARLOTA TEC Bronze


KarateScoring • 2007 - 2022